„Carlson Wagonlit Travel” įsigijo partnerę agentūrą „Kaleva Travel”

2011-02-07

Didžiausia verslo kelionių valdymo kompanija „Carlson Wagonlit Travel” įsigijo Suomijos kelionių agentūrą „Kaleva Travel“, su kurią bendradarbiavo nuo 1995 metų teikiant paslaugas keletoje svarbių Europos rinkų. „Kaleva Travel“, kurios metinė apyvarta sudaro 450 mln. JAV dolerių, yra didžiausia Suomijos kelionių agentūra, besispecializuojanti verslo kelionėse.

„Carlson Wagonlit Travel” verslo santykiai su „Kaleva Travel“ plėtėsi geografiškai ir šiuo metu apima bendradarbiavimą Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje ir Rumunijoje. Pasirašius pirkimo sutartį, „Carlson Wagonlit Travel” nuo šiol tiesiogiai vykdys veiklą kiekvienoje iš šių rinkų.

„Carlson Wagonlit Travel” perėmus „Kaleva Travel“, pastarosios verslui ir toliau vadovaus jos vadovas Mika Kiljunen, kuris atsiskaitys „Carlson Wagonlit Travel” vykdančiajam viceprezidentui Šiaurės šalyse Patrickui Andersenui. Be p. Kiljunen šiandien „Carlson Wagonlit Travel” į savo komandą priima 450 „Kaleva Travel“ darbuotojų.

Pasak p. Kiljunen, prisijungimas prie „Carlson Wagonlit Travel” labiausiai atitinka „Kaleva Travel“ darbuotojų ir klientų interesus – jo komanda galės ir toliau siūlyti aukštos kokybės kelionių paslaugas, prie kurių klientai jau yra pripratę, tuo pačiu suteikiant papildomų galimybių, kurias atveria pasaulinis „Carlson Wagonlit Travel” tinklas ir resursai.

„Mūsų klientų poreikiai išaugo, nes įvairaus dydžio kompanijos vis dažniau dalyvauja pasaulinėje ekonomikoje. Tuo pačiu išaugo jų lūkesčiai – klientai ieško profesionalaus konsultanto, padedančio priimant su kelionėmis susijusius sprendimus“, – sako p. Kiljunen. Pasak jo, pasauline darbo su įvairaus dydžio kompanijomis patirtimi ir žiniomis paremti pažangiausi „Carlson Wagonlit Travel“ produktai ir paslaugos prisidės stiprinant    „Kaleva Travel“ galimybes įvairiose srityse.    

Tuo tarpu „Carlson Wagonlit Travel” gaus neabejotinos naudos iš „Kaleva Travel“ lyderystės ir įtvirtinto verslo penkiose šalyse, kuriose iki šiol agentūros bendradarbiavo. „Šis įsigijimas – tai natūrali ilgalaikio „Carlson Wagonlit Travel” ir „Kaleva Travel“ bendradarbiavimo tąsa“, – sako „Carlson Wagonlit Travel” vykdantysis viceprezidentas Šiaurės šalyse. Pasak jo, organizacijas vienija abipusė pagarba ir per ne vienerius bendradarbiavimo metus įgytas pasitikėjimas. „Turbūt dar svarbiau yra tai, jog abiejų įmonių kultūros yra paremtos aukštų verslo rezultatų siekiu ir dėmesiu klientams, kurių poreikių tenkinimas – vienas svarbiausių mūsų sėkmės rodiklių“, – sako P. Andersenas.

Netrūkus prasidėsiantis abiejų kompanijų sujungimas vyks artimiausius mėnesius. Pereinamuoju laikotarpiu „Carlson Wagonlit Travel” ir „Kaleva Travel“ komandos ir toliau didžiausią dėmesį skirs aukštai paslaugų kokybei, kurios tikisi kiekvienos įmonės klientai, ir tuo pačiu dės visas pastangas, siekdami užtikrinti klientams nepastebimus pasikeitimus.

Apie „Carlson Wagonlit Travel“ : „Carlson Wagonlit Travel“ – pasaulyje lyderės pozicijas užimanti verslo kelionių valdymo kompanija, vykdanti veiklą 150 šalių. Ji teikia paslaugas įvairaus dydžio įmonėms, taip pat valdžios institucijoms bei nevyriausybinėms organizacijoms. Pasitelkdama savo darbuotojų patirtį bei naujausiais technologijas, „Carlson Wagonlit Travel“ padeda klientams užtikrinti didžiausią jų kelionių programos sukuriamą taupymo, aptarnavimo, saugumo ir nuoseklaus vystymo efektyvumą. „Carlson Wagonlit Travel“ teikiamos paslaugos ir sprendimai skirstomi į keturias grupes: kelionių reikalų tvarkymas ir paslaugos keliaujantiems, kelionių programos optimizavimas, saugumas, susitikimai ir renginiai. 2009 metais „Carlson Wagonlit Travel“ pardavimai sudarė 21,4 mlrd. JAV dolerių.

Daugiau informacijos:

Rasa Barisienė, "CWT Lithuania" UAB Generalinė direktorė

Tel.: +370 5 2314959, mob.: +370 699 81779

El. paštas: rasa.barisiene@kalevatravel.lt

www.carlsonwagonlit.com, www.carlsonwagonlit.lt

 

Kontaktai

Norėdami sužinoti daugiau skambinkite: +370 5 2314959
arba rašykite: info@kalevatravel.lt