„Kaleva Travel“ - "Japonijos geležinkelių" bilietų pardavimo agentas

2008-07-02

Verslo kelionių organizatorė „Kaleva Travel Group“ tapo oficialiu „Japonijos geležinkelių grupės“ (angl. JR Group) partneriu ir nuo šiol savo klientams siūlo įsigyti „Japonijos geležinkelių“ bilietus iš anksto, prieš išvykstant į Japoniją.

„Pastaruoju metu pasaulyje itin populiarėja kelionės į Aziją. Ne išimtis ir Lietuvos gyventojai, vis dažniau besirenkantys maršrutus į šio regiono šalis. Vis tik, pastarosios egzotinės išvykos kainuoja nemažai, todėl džiaugiamės savo klientams galėdami pasiūlyti papildomą kelionės paketo paslaugą - specialų "Japonijos geležinkelių" "pasą", padėsiantį sutaupyti pinigų, nes ekonomiškiausias būdas keliauti Japonijoje - traukiniu“, -   sako „Kaleva Travel“ Lietuvoje vadovė Rasa Barisienė. R.Barisienės teigimu, nors tokiu bilietu naudotis siūlo 6 "Japonijos geležinkelių grupę" sudarančios kompanijos,  jo nepavyks įsigyti nuvykus į šalį.

„Tokiais „Japonijos geležinkelių“ bilietais ("pasais"), kuriuos Japonijos geležinkelio stotyse reikia pakeisti jau į konkretaus traukinio bilietą, prekiauja tik autorizuoti pardavimų agentai už Japonijos ribų. Jų esama kelių rūšių: žalias, skirtas kelionėms aukštesnės klasės ekologišku vagonu, ir paprastas. Abi bilietų rūšys galioja 7, 14 arba 21 dieną“, - pasakoja „Kaleva Travel“ vadovė.Informacija ir bilietų rezervavimas: telefonu (8-5) 2314959 arba elektroniniu paštu  info@kalevatravel.lt darbo dienomis nuo 08:30 iki 17:30 val.


 

Kontaktai

Norėdami sužinoti daugiau skambinkite: +370 5 2314959
arba rašykite: info@kalevatravel.lt